• Monika Kosieniak

SPA Kids już w ofercie The Secret Soap Store!


Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom naszych klientów przygotowaliśmy produkty przeznaczone dla SPA dla dzieci. Słodka, owocowa radość zapanuje w Waszych gabinetach dzięki kosmetykom The Secret Soap Store SPA Kids with Fruits.


Dzieci pragną poczuć się dorosłe, dlatego we wszystkim chcą naśladować rodziców. SPA dla dzieci jest idealną alternatywą dla zostawiania dzieci w kąciku zabaw czy z opiekunką. Nie tylko rodzice dostają szansę aby więcej czasu spędzić z dziećmi, to jeszcze mogą od najmłodszych lat zadbać o skórę dziecka.


Mocno owocowa musująca kula zamieni kąpiel w radosną przygodę. Każde dziecko uwielbia zabawy w wodzie, szczególnie musującej i zachęcająco pachnącej. Owocowy mus do ciała, który oprócz odpowiedniego nawilżenia i odżywienia skóry, sprawi dziecku prawdziwą frajdę i może zachęci do zjedzenia zdrowych owocków. W końcu jak można oprzeć się melonowi, bananowi, malince i cytruskom? Do masażu proponujemy masełko do ciała o równie mocno owocowym zapachu, które pozostawi po sobie aromat i gładkość na wiele godzin. Na koniec każdy dzielny klient dostanie mydełko, aby móc kontynuować owocową przygodę w domu.

1 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
  • Facebook - Grey Circle

© 2016 by Secret Soap | Proudly created with forspa24.com