• Monika Kosieniak

Pielęgnacja cery na wiosnę …

Wśród produktów Secret Soap można znaleźć wiele ciekawych kosmetyków do twarzy, wspomagających odnowę naturalnego płaszcza hydrolipidowego skóry, która cały czas jest narażona na czynniki zewnętrzne.


W pielęgnacji twarzy stawiamy na nawilżanie, ponieważ naszym zdaniem tylko odżywiona i nawodniona skóra wygląda młodo. W ofercie kosmetyków The Secret Soap Store do pielęgnacji twarzy znajdują się między innymi naturalne kremy do twarzy, naturalne peelingi do twarzy, naturalne maseczki, hydrolaty, żele oczyszczające, mydła, serum, emulsje, koncentraty i wiele innych produktów, które zachwycą Cię składem wziętym wprost z natury. Sprawdź jaką moc mają 24k złoto, olej buriti, komórki macierzyste pomarańczy, mielony bursztyn bałtycki, wyciągi roślinne, morszczyn, algi, glinki, masło Shea, olej awokado, jojoba, makadamia, ze słodkich migdałów. W obrębie każdej linii do pielęgnacji twarzy znajdziesz kilka kosmetyków uzupełniających, które będą walczyć o zachowanie zdrowej skóry twarzy pełnej młodzieńczego blasku!


Wśród bogatej oferty Secret Soap, w pielęgnacji twarzy, na szczególną uwagę należałoby zwrócić na koncentraty surowców, ukryte w 15 ml ampułkach. Ampułki zawierające skoncentrowany produkt znane są w kosmetologii już od lat. Jest to kosmetyk do zadań specjalnych. Zawiera skoncentrowane substancje czynne, a jego działanie jest intensywniejsze niż działanie kremu. Wiele osób pomija je w domowej pielęgnacji, kojarząc wyłącznie z zabiegami kosmetycznymi. Jednak ampułki z powodzeniem można stosować samodzielnie.


Wybierając ampułki dostosowujemy je nie do wieku, ale do stanu skóry, ponieważ to nie wiek, ale problem właśnie determinuje potrzebę zastosowania kosmetyku.W trakcie stosowania ampułek, warto używać produktów pielęgnacyjnych tej samej marki lub linii. Ampułki stanowią bowiem formę wzmacniacza do kremów i masek, które stosujemy i najlepiej jeśli składniki, które zostały użyte wspomagają się nawzajem.


Dobrze dobrane do potrzeb skóry ampułki oraz regularne ich stosowane dadzą wyśmienite i spektakularne efekty.

29 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
  • Facebook - Grey Circle

© 2016 by Secret Soap | Proudly created with forspa24.com