• Monika Kosieniak

Targi LNE 01 – 02 kwiecień 2017 r.Już w pierwszy kwietniowy weekend 01-02.04 2017 r. w Expo Kraków przy ul. Galicyjskiej 9 w Krakowie, odbędą się po raz 35. połączone z Kongresem Spa Targi Kosmetyczne LNE.

Szukasz nowości i wyjątkowych okazji? W części targowej 35. Kongresu i Targów LNE czekają na Ciebie: najbogatsza oferta profesjonalnych marek kosmetycznych w dwóch halach targowych. Ponad 200 Wystawców, weekend promocji – specjalne oferty przygotowane przez najlepsze firmy branży beauty. Galeria Innowacji dwie sale premierowych prezentacji firmowych, otwarta scena pokazów manicure'u, najnowsze branżowe książki i firmowe gadżety na stoiskach prasowych LNE. Co sprawia, że Kongresy LNE to kultowe wydarzenia w branży beauty? Nowatorskie, interdyscyplinarne podejście do tematów beauty, spotkania z wybitnymi ekspertami z Polski i całego świata, praktyczny i wygodny podział na sesje edukacyjne, premiery światowych marek i wyróżnienia dla innowacyjnych produktów. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 112.


90% uczestników uważa Kongres LNE za najlepszy sposób na poszerzanie wiedzy! Dołącz do nich już 1-2 kwietnia w Krakowie!


Gwarantujemy Państwu weekend pełen niesamowitych wrażeń – trzeba tu być!

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej:

http://lne.pl/

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
  • Facebook - Grey Circle

© 2016 by Secret Soap | Proudly created with forspa24.com