• Admin

Antybakteryjne mydło do rąk z ozonowaną oliwą i olejkiem z drzewa herbacianego


Mydło dzięki zastosowaniu unikalnej formuły ozonowanej oliwy i wielkiej mocy olejku z drzewa herbacianego skutecznie usuwa wszelkie drobnoustroje i pozostawia idealnie czyste dłonie.


Ozon jest jednym z najsilniejszych sterylizatorów znanych człowiekowi. Działa antybakteryjnie i antygrzybiczo, inaktywuje wirusy.


Naturalnie występuje w wyższych warstwach atmosfery, to jego zapach unosi się po uderzeniu pioruna. Intuicyjnie dla wielu z nas zapach po burzy jest jednym

z ulubionych. Zamknięty w oliwie przy pomocy specjalnej technologii wykorzystywany jest w medycynie do leczenia skóry zmienionej chorobowo – np. odleżyn, stopy cukrzycowej, grzybic skóry. Od lat doskonale spisuje się w dezynfekcji.

Z kolei naturalny olejek z drzewa herbacianego jest źródłem ponad 90 składników o działaniu bakteriobójczym, antywirusowym oraz przeciwgrzybiczym.

To naturalny antybiotyk, który jest w stanie zatrzymać rozwój ponad 150 różnego rodzaju bakterii. Szerokie badania potwierdziły jego wielką siłę w walce z drobnoustrojami.


Połączenie tych dwóch antyseptycznych składników z naturalnymi olejami z oliwek, kokosa i awokado zapewnia najwyższą higienę dłoni przy jednoczesnej łagodnej, kojącej pielęgnacji. Mydło doskonale oczyszcza nie wysuszając skóry.
3 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
  • Facebook - Grey Circle

© 2016 by Secret Soap | Proudly created with forspa24.com