top of page
  • Zdjęcie autoraMonika Kosieniak

Producent kosmetyków, czyli sposób na własną markę...


Zastanawiało Cię kiedyś, jak stworzyć własną markę kosmetyczną?

Czy to proces trudny, wymagający wysokich nakładów finansowych, czasochłonny? Bez odpowiedniej wiedzy, wsparcia i doświadczenia, rzeczywiście może tak być. Jeśli jednak powierzysz tworzenie własnej marki kosmetycznej doświadczonym, może się okazać, że tylko kilka kroków dzieli Cię od ujrzenia własnego kosmetyku na sklepowej półce.


Dokładnie ile? 5!

Podczas współpracy z nami tak przebiega właśnie tworzenie własnego produktu. Realizując z soap&friends wspólną inwestycję, masz wpływ na przebieg każdego z tych etapów. Przed przystąpieniem do wspólnego projektu, czeka Cię kilka rozmów i ustaleń, które są kluczowe, by produkt końcowy olśnił i zachwycił Ciebie oraz urzekł odbiorców Twojej marki. Dowiedz się więcej, jeśli temat Cię zainteresował.Co to właściwie oznacza, że jesteśmy producentem kosmetyków?

Od ponad trzydziestu lat zajmujemy się produkcją kosmetyków naturalnych! Kochamy niepowtarzalne zapachy i wolność, jaką dale tworzenie własnych produktów. Jako producent polskich kosmetyków kreujemy produkty o cudownych kompozycjach zapachowych, cechujące się właściwościami wspomagającymi piękny wygląd skóry. Bazujemy na darach natury, czyli surowcach prosto od Matki Ziemi. Nasze produkty to efekt pracy doświadczonej kadry, która nie tylko odpowiada za jakość kosmetyków soap&friends, ale także wielu produktów stworzonych dla naszych klientów.


Jakie korzyści daje marka własna?

  1. Wzmocnienie i ugruntowanie wizerunku firmy

  2. Zwiększenie prestiżu marki osobistej

  3. Zwiększenie sprzedaży, np. poprzez prowadzenie sklepu online

  4. Możliwości tworzenia nowych ciekawych treści do mediów społecznościowych

  5. Stworzenie produktu odpowiadającego na potrzeby Twojego klienta

  6. Spełnienie marzeń o własnych kosmetykach

To tylko niektóre z plusów posiadania własnej marki. Porozmawiaj o tym z nami i poznaj zalety tego rozwiązania. Skontaktuj się z ekspertkami poprzez formularz lub odezwij się osobiście.


Ekspertki ds. tworzenia marek własnychMonika Marszałek kom. 512 658 016 tel. 12 395 86 64 e-mail: sale@soapfriends.eu


32 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page